numery archiwalne

EC News

EC NEWS jest kwartalnikiem grupy ukazującym się od czerwca 2003 roku.

Przeczytaj aktualny numer: Numer 46

 

Wyróżnienia dla Innowacji Polska

05.01.2007

Innowacja Polska czerpiąc z ogromnego potencjału firm założycielskich – zarówno wiedzy merytorycznej, nowatorskich idei i rozwiązań, jak również z bogatej praktyki – stała się jednym z niewielu polskich przedsiębiorstw, które mogą się pochwalić tak dużym sukcesem w 6 Programie Ramowym Unii Europejskiej. Firma uczestniczy jako jednostka badawczo – rozwojowa w 7 projektach w ramach 6 Programu Ramowego UE, co plasuje ją na 2 miejscu w Polsce i 1 w Małopolsce (w kategorii M?P).
Aktywność firmy w tym konkursie została zauważona i doceniona. W dniu 17 listopada br. podczas „Konferencji Inaugurującej 7 Program Ramowy w Polsce", która odbyła się w Warszawie, Innowacja Polska uzyskała nominację do nagrody Kryształowej Brukselki. (Nagrodę przyznaje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.)
Natomiast 7 grudnia podczas „Konferencji Inaugurującej 7 Program Ramowy w Małopolsce", firma uzyskała nagrodę „Gwiazdy Ramowej" w kategorii przedsiębiorstwo, przyznawaną przez Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.

Obydwa wyróżnienia bardzo nas cieszę. Z tym większą satysfakcją i motywacją przystępujemy do prac nad nowymi projektami badawczymi, z którymi chcemy aplikować w 7 Programie Ramowym. Uważamy, że szanse są duże i że naprawdę warto. Zachęcamy Państwa do kontaktu i współpracy z nami.

Anna Jabłonowska
Wice Prezes Zarządu
Innowacja Polska

 

Wróć