numery archiwalne

EC News

EC NEWS jest kwartalnikiem grupy ukazującym się od czerwca 2003 roku.

Przeczytaj aktualny numer: Numer 46

 

WARSZTATY SZKOLENIOWE „SZYBKI START”

10.02.2009

Spółka EC Engineering pod koniec 2008 roku rozpoczęła akcję przeprowadzenia warsztatów szkoleniowych pod sugestywną nazwą: „Szybki Start".

Tematyką warsztatów jest zdobycie przez uczestników podstaw wiedzy z zakresu obsługi oprogramowania firmy MSC.Software. Szkolenia są prowadzone we wszystkich większych miastach Polski - stanowiących ośrodki uniwersyteckie. Warsztaty prowadzą specjaliści z firmy EC Engineering posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem symulacyjnym.

Warsztaty szkoleniowe są dla studentów szansą zapoznania się z oprogramowaniem inżynierskim plasującym się w czołówce rankingów oprogramowania do symulacji i badań nieniszczących.

Celem szkoleń jest poznanie przez uczestników podstawowych operacji niezbędnych do rozwiązywania zagadnień kinematyki, statyki i dynamiki mechanizmów w środowisku MSC.Adams jak również do przeprowadzenia analiz przy użyciu MSC.Patran oraz MSC.Nastran i MSC Marc.

Warsztaty szkoleniowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych inżynierów. Do chwili obecnej dwa cykle szkoleniowe odbyły się już w Krakowie oraz pierwsze z serii warsztaty w Warszawie.
Wobec bardzo dużego zainteresowania naszą ofertą szkoleniową – w niedługim czasie planujemy kolejną edycję zajęć w Krakowie a w niedalekiej przyszłości również w innych ośrodkach uniwersyteckich.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom studentów i dostosowania się do ich planu zajęć, ECE wprowadziła możliwość zorganizowania warsztatów szkoleniowych dla grup studentów, które liczą sobie min. 15 osób, same zgłoszą się do nas i zaproponują odpowiadający im termin.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na stronie: www.ec-engineering.pl

Do tej pory odbyły się:

Kraków

17.12.2008 – Warsztaty Szkoleniowe „Szybki Start" – Patran & Nastran
15.01.2009 - Warsztaty Szkoleniowe „Szybki Start" – Patran & Nastran
16.01.2009 - Warsztaty Szkoleniowe „Szybki Start" – Patran & Nastran
23.01.2009 - Warsztaty Szkoleniowe „Szybki Start" – Adams/View

Warszawa

29.01.2009 - Warsztaty Szkoleniowe „Szybki Start" – Patran & Nastran

 

Wróć