numery archiwalne

EC News

EC NEWS jest kwartalnikiem grupy ukazującym się od czerwca 2003 roku.

Przeczytaj aktualny numer: Numer 46

 

"Innovator Małopolski" dla Innowacji Polska

22.01.2009

Celem konkursu jest promocja innowacyjności w działalności gospodarczej w Regionie Małopolskim, wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw wdrażających innowacyjne rozwiązania, poprawa wizerunku regionu i jego firm poprzez promocję dobrych przykładów. W tegorocznej edycji, tytułem „Innovator Małopolski 2008" uhonorowano cztery najlepsze w swojej kategorii firmy.

Innowacja Polska Sp. z o.o. zgłosiła do konkursu projekt „Sybilla" - realizowany wspólnie ze spółką EC Electronics (w ramach SPO WKP 1.4). Przeprowadzony w lecie tego roku, przez niezależnego eksperta, audyt technologiczny potwierdził unikalność w skali świata tego rozwiązania. Na podstawie tego, a także wielu innych projektów realizowanych przez firmę, Innowacja Polska otrzymała specjalne wyróżnienie „za konsekwencję w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań"

Zwycięzcy konkursu otrzymali grawerowany w metalu dyplom „Innovator Małopolski 2008", prawo do wykorzystania w celu reklamy i promocji tytułu Innovator Małopolski 2008 i logo konkursu przez okres 2 lat. Główną nagrodą jest wyjazd na sponsorowane spotkania partnerskie do Kolonii, w którym wziął udział Kierownik Projektu Sybilla – Marek Oliszewski.

Wyróżnienie to bardzo nas cieszy. Jest dowodem, że innowacyjne projekty badawczo rozwojowe, choć niezwykle trudne i obarczone olbrzymim ryzykiem są dostrzegane, a ich realizacja ma sens.

Wróć